| Nombre De La Marca: | YINHUASHENG |
| Número De Modelo: | 76*240-5/80R |
| Cuota De Producción: | 1 Uds. |
| Precio: | Negociable |
| Condiciones De Pago: | LC, T/T |
| Capacidad De Suministro: | 1000 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model | 76*240-5/80R |
| Body Diameter | 76 mm |
| Body Length | 240 mm |
| Connection Size | 5/8" ODF |
| Material | Black coated steel |
| Surface Finish | Black paint coating |
| Application | Refrigeration, HVAC, cold chain equipment |
| Service | OEM/ODM customizable |